Porträtt i intarsia Gustav V

475444

PORTRÄTT, 2 st, 1900-talets första hälft, trä med intarsia, föreställande Gustav V samt Marsalken Mannerheim, 29x21,5 cm vardera

Ytslitage

Konst, Skulpturer

Monter 20

Porträtt i intarsia Gustav V

Budhistorik (12 bud)
3380462
1 600
3387966
3380462
750
3385936
700
3380462
650

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.