Soffbord Fredrik Schrieven-Abeln

475429

FREDRIK SCHRIEVEN-ABELN, soffbord, 1960-tal, bordsskiva i glas, betsat underrede, höjd ca 53, 133x95 cm

Underrede med fåtal stötmärken, glasskiva med repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Budhistorik (18 bud)
3389097
3389096
2 800
3389094
2 600
3389091
2 400
3389084

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.