Oidentifierad konstnär oljemålning

475428

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, olja på duk, ca 25x21 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Budhistorik (15 bud)
3396295
900
3396254
850
3396090
3396126
3396090
750

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.