Fotogenlampa

475427

FOTOGENLAMPA, 1900-talets första hälft, stomme i mässing, kupa i glas, höjd inkl brännglas ca 52 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Fotogenlampa

Budhistorik (8 bud)
3389201
650
3388423
600
3387526
550
3384318
500
3385084
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.