Hamnmotiv oljemålning

475422

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (Holland, 16/1700-tal): Vy över hamn, orignerad, olja på pannå, ca 40x75 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Hamnmotiv oljemålning

Budhistorik (25 bud)
3387808
13 500
3387811
13 000
3387808
12 500
3387810
12 000
3387808
11 500

Slutpris SEK:
13 500
1 359 EUR, 1 544 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.