Trude Waehner akvarell

475421

TRUDE SCHMIDL-WAEHNER (USA/Österrike 1900-1979): "New York, Isham park", signerad Waehner, akvarell på papper, ca 45,5x56,5 cm

Fack 39

Trude Waehner akvarell

Budhistorik (2 bud)

3388351
3381690

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.