Ida Gisiko Spärck oljemålning

475419

IDA GISIKO SPÄRCK (1859-1940): Kungsör, skogslandskap med tjärn, signerad, olja på duk, ca 44x60 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Ida Gisiko Spärck oljemålning

Budhistorik (18 bud)
3387780
25 000
3387787
24 000
3387780
23 000
3387777
22 000
3387764
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 523 EUR, 2 995 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.