Vägglystrar i gustaviansk stil

475412

VÄGGLYSTRAR, 1 par, gustaviansk stil, 1900-tal, höjd ca 55 cm

slitage

Belysning, Vägglampor, Metall

Budhistorik (3 bud)

3387023
3383440
3379827

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.