Bohylla i bonad björk

475405

BOKHYLLA, björk, 1900-talets första hälft, flyttbara hyllplan, höjd ca 90, 86x26 cm

Smärre ytskador

Möbler, Hyllor

Bohylla i bonad björk

Budhistorik (11 bud)
3388244
3389246
950
3388244
900
3389245
850
3388244

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.