Skåp rokokostil

475404

SKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft, tvådelat, bemålat, bronserad dekor av rocailler, höjd 217, 150x56 cm

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp rokokostil

Budhistorik (38 bud)
3388970
4 200
3388968
3388962
3 800
3388960
3 600
3388951
3 400

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.