Åke W Andersson oljemålning

475402

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på pannå, ca 114x100 cm

Rum 9

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3387338
3387336
3 800
3387336
3 600
3387335
3 400
3387334
3 200

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer