Åke W Andersson oljemålning

475402

ÅKE WILHELM ANDERSSON (1922-1988): Komposition, signerad åwa, olja på pannå, ca 114x100 cm

Rum 9

Åke W Andersson oljemålning

Budhistorik (34 bud)
3387338
3387336
3 800
3387336
3 600
3387335
3 400
3387334
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.