Sidobord rokokostil

475397

SIDEBOARD / SKÄNK, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad dekor av rocailler, tre lådor nedtill, invändigt med hyllplan, höjd ca 96, 201x55 cm

Saknar en nyckelbussning, ytslitage, nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sidobord rokokostil

Budhistorik (9 bud)
3379426
700
3383479
650
3379426
600
3381884
550
3379426
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.