Sidobord rokokostil

475397

SIDEBOARD / SKÄNK, rokokostil, 1900-talets första hälft, bemålat, bronserad dekor av rocailler, tre lådor nedtill, invändigt med hyllplan, höjd ca 96, 201x55 cm

Saknar en nyckelbussning, ytslitage, nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 12

Sidobord rokokostil

Budhistorik (9 bud)
3379426
700
3383479
650
3379426
600
3381884
550
3379426
500

Slutpris SEK:
700
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 710 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer