Sybord 1800-tal

475394

SYBORD, mahognyfanér, 1800-tal, intarsia, avsmalnande ben, låda i sarg, 69, 64x35 cm, nyckel finns

Sltage, skador, nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sybord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3389082
1 400
3388711
1 300
3389081
3388711
3385846

Slutpris SEK:
1 400
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 420 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer