Sybord 1800-tal

475394

SYBORD, mahognyfanér, 1800-tal, intarsia, avsmalnande ben, låda i sarg, 69, 64x35 cm, nyckel finns

Sltage, skador, nyckel finns att avhämta i Utlämningen

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 12

Sybord 1800-tal

Budhistorik (15 bud)
3389082
1 400
3388711
1 300
3389081
3388711
3385846

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.