Sekretär och spegel i björk

475393

SEKRETÄR och SPEGEL, björk, 1920-tal, svängda ben, invändigt med lådor och fack, höjd ca 100, 90x47 cm, oval spegel med fasetterat glas, mått 55x67 cm

Bruksslitage, nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler, Speglar

Rum 5

Sekretär och spegel i björk

Budhistorik (3 bud)

3388379
3383919
3380850

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.