Bernard Buffet torrnål

475391

BERNARD BUFFET (1928-99): Sacré Coeur, 1956, signerad och numrerad 24/75, torrnål, ca 40x45,5 cm;

LITTERATUR: Rheims 11

Fack 6

Bernard Buffet  torrnål

Budhistorik (6 bud)
3383926
3380916
3 400
3379667
3 200
3379462
3379301
2 800

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.