Bernard Buffet torrnål

475391

BERNARD BUFFET (1928-99): Sacré Coeur, 1956, signerad och numrerad 24/75, torrnål, ca 40x45,5 cm;

LITTERATUR: Rheims 11

Fack 6

Bernard Buffet  torrnål

Budhistorik (6 bud)
3383926
3380916
3 400
3379667
3 200
3379462
3379301
2 800

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer