Vas Vallerystahl

475390

VAS, Vallerysthal, Frankrike, dekor med bl.a. slända, signerad, höjd ca 30 cm

Dekor med slitage

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 5

Vas Vallerystahl

Budhistorik (28 bud)
3387620
4 400
3387617
4 200
3387611
3387608
3 800
3387605
3 600

Slutpris SEK:
4 400
443 EUR, 503 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.