Byrå björk

475388

BYRÅ, björk, 1900-talets första hälft, beslag i mässing, 3 lådor, svängda ben, höjd ca 78, 94x49 cm, nyckel saknas

Slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 19

Byrå björk

Budhistorik (16 bud)
3389400
3385752
3389397
950
3385752
900
3389396
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.