Samovar

475387

SAMOVAR, saltglaserad stengods, Numa Peterson, Stockholm, 1800-talets andra hälft, höjd ca 40 cm

Visst slitage

Diverse

Hylla 3

Samovar

Budhistorik (26 bud)
3387520
1 900
3387518
1 800
3387513
1 700
3387516
1 700
3387513
1 600

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.