Axel Olsson oljemålning

475386

AXEL OLSSON (1899-1986): Komposition, signerad Axel Olson, olja på pannå, ca 40x32 cm

Rum 12

Axel Olsson oljemålning

Budhistorik (5 bud)
3385997
5 000
3385991
3379502
3 400
3379293
3378146

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.