Marcel Mouly blandteknik

475384

MARCEL MOULY (Frankrike 1918-2008): Komposition, signerad och daterad M Mouly -52, blandteknik på papper, ca 22,5x30,5 cm

Marcel Mouly blandteknik

Budhistorik (9 bud)
3387413
4 400
3387361
4 200
3387361
3387360
3 600
3387123

Slutpris SEK:
4 400
422 EUR, 495 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.