Bordslampa

475383

BORDSLAMPA, 1900-talets andra hälft, stor modell med belysning i skärm och fot, polykromt dekorerad, höjd ca 90, diameter 50 cm

Visst slitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Bordslampa

Budhistorik (4 bud)

3386889
450
3383657
3383445
3378719

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.