Marcel Mouly blandteknik

475382

MARCEL MOULY (Frankrike, 1918-2008): Komposition, signerad och daterad M Mouly 1960, blandteknik på papper, ca 21,5x31 cm

Marcel Mouly blandteknik

Budhistorik (7 bud)
3387404
6 200
3380291
6 000
3387389
6 000
3380291
5 200
3379932
5 000

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.