Soffgrupp nationalromantik

475381

SOFFGRUPP, nationalromantik, ca 1900, bemålat trä, sits i flätat snöre, sitthöjd ca 40, breddd soffa 185 cm

Bruksslitage, vissa skador, något rangliga

Möbler, Soffgrupper, Diverse

Soffgrupp nationalromantik

Budhistorik (6 bud)
3379385
3379384
3379383
3379382
600
3379381

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.