Mårten Andersson Seldon

475380

MÅRTEN ANDERSSON (född 1934): "Seldon", signerad Mårten A, numrerad, litografi, ca 118x115 cm

Rum 4

Mårten Andersson Seldon
Budhistorik (13 bud)
3387056
4 600
3386573
4 400
3386881
4 200
3386573
3 600
3378737
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.