Anna Palm akvarell

475379

ANNA PALM (1859-1924): Vinterlandskap, signerad Anna Palm, akvarell, ca 27x34 cm

Konst, Äldre måleri

Anna Palm akvarell

Budhistorik (3 bud)

3379312
3 200
3378378
3378191

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.