Roland Svensson färglitografi

475376

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Vintermotiv från Möja, signerad och daterad roland S -53, 21/43, färglitografi, ca 52x40 cm

Fack 36

Roland Svensson färglitografi
Budhistorik (9 bud)
3392670
3385819
750
3385819
600
3392668
550
3385819
500

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.