Oljemålning 1800-tal

475375

BERQUIN (1800-tal): Porträtt av flicka i hatt, signerad L. Berquin, olja på pannå, ca 24x16 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3386595
3384836
950
3384083
900
3379413
850
3378818

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.