Oljemålning 1800-tal

475375

BERQUIN (1800-tal): Porträtt av flicka i hatt, signerad L. Berquin, olja på pannå, ca 24x16 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 29

Oljemålning 1800-tal

Budhistorik (7 bud)
3386595
3384836
950
3384083
900
3379413
850
3378818

Slutpris SEK:
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 325 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer