Golvlampa design Josef Frank

475374

JOSEF FRANK, för Firma Svenskt tenn, golvlampa, modell G23326 (2326), mässing, 1950-tal, tredelad fot med kulavslut, veckad skärm i tyg, höj- och sänkbar

Slitage

Belysning, Golvlampor, Design

Rum 11

Golvlampa design Josef Frank

Budhistorik (25 bud)
3388967
5 000
3388964
4 800
3388963
4 600
3388954
4 400
3388871
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.