Hans Wegner

475373

HANS J. WEGNER, soffa, Getama, Danmark, modell GE 236, formgiven 1955, ek, blå klädsel, längd ca 210 cm, sitthöjd 38 cm

Bruksslitage, mindre avslag, klädsel med vissa skador

Möbler, Soffor, Design

Rum 3

Hans Wegner

Budhistorik (2 bud)

3386113
3379193
3 600

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.