Soffgrupp empirestil

475367

SOFFGRUPP, 3 dlr, empirestil, 1920-tal, betsad bok, träskuren dekor av palmblad och lejontassar, klädsel i plysch, soffans sitthöjd ca 45 cm

Slitage

Möbler, Soffgrupper

Soffgrupp empirestil

Budhistorik (5 bud)
3389286
5 200
3385943
5 000
3385943
3385843
3381710

Slutpris SEK:
5 200
524 EUR, 595 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.