Pål Hollender blandteknik

475366

PÅL HOLLENDER (född 1968): Kompostion, blandteknik, signerad och daterad a tergo, ca 29x45 cm

Fack 17

Pål Hollender blandteknik

Budhistorik (3 bud)

3387902
3387444
3381737

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.