Meja Anna Pernilla Kullersten

475362

MEJA KULLERSTEN (f. 1969): "Divine", signerad Meja, numrerad 29/75, grafiskt tryck, ca 46x26 cm

Fack 36

Meja Anna Pernilla Kullersten
Budhistorik (1 bud)

3385803
2017-07-23 11:08:59

2017-07-24 kl 20:51
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.