Skänk 1800-tal

475359

SKÄNK, med låddel, 1800-talets andra hälft, gustaviansk stil, svartmålat, inrett med hyllplan, höjd ca 131, 118x47 cm, nyckel finns

Renoverad och kompletterad

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Skänk 1800-tal

Budhistorik (17 bud)
3387497
3 400
3387488
3 200
3387431
3387429
2 800
3387422
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.