Sven-Erik Johansson blandteknik

475358

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): Interiör i blått, signerad och daterad SE Johansson 1965, blandteknik/olja på pannå, ca 7,5x9 cm, med platta ca 12,5x13,5 cm

Läs mer

Monter 18

Budhistorik (2 bud)

3387226
3385015

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.