Sven-Erik Johansson oljemålning

475357

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): Havets under, signerad och daterad SE Johansson 1968, olja på pannå, ca 22x30 cm

Läs mer

Kundcenter

Budhistorik (3 bud)

3387689
5 200
3387225
5 000
3384934

Slutpris SEK:
5 200
525 EUR, 623 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.