Sven-Erik Johansson oljemålning

475356

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): "Den gröna vägen", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 22x32 cm

Läs mer

Kundcenter

Budhistorik (10 bud)
3387222
6 000
3387196
5 600
3387195
5 400
3387194
5 200
3379143
5 000

Slutpris SEK:
6 000
575 EUR, 675 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.