Sven-Erik Johansson oljemålning

Föregående | Översikt | Nästa

475356

SVEN-ERIK JOHANSSON (född 1925): "Den gröna vägen", signerad och daterad SE Johansson 1966, olja på pannå, ca 22x32 cm

Läs mer

Kundcenter

475356 - Sven-Erik Johansson oljemålning
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (6 bud)
3379143
5 000
3379142
3379141
3377468
3377467

3 dagar kvar
Avslutas: 2017-07-24 kl 21:06
AKTUELLT BUD SEK:
5 000
Utropspris SEK:
12 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 130 kr.

Kontakt

Kundtjänst tel 08-453 67 10
info@auktionsverket.se

Magasin 5
Växel tel 08-453 67 00

Globen
Växel tel 08-686 98 80

Mer info

Onlineauktioner

Magasin 5
Palermogatan 19
Stockholms Frihamn

Globen
Slakthusgatan 22
Johanneshov

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-18, lör kl 10-16

Filialer

Göteborg
Geijersgatan 14
Malmö/Köpenhamn
Engelbrektsgatan 7

Ordinarie öppettider
mån-fre kl 10-17
lunchstängt kl 13-14

Antikskolan

» Läs mer