Petter Thoen OMG

475355

PETTER THOEN (född 1943): "OMG...", signerad Thoen, numrerad 1/30, färglitografi, ca 60x40 cm

Petter Thoen OMG
Budhistorik (14 bud)
3387600
3387672
3387600
1 900
3387537
1 800
3387537
1 600

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.