Petter Thoen färglitografi

475354

PETTER THOEN (född 1943): "I had a terrible dream...", signerad Thoen, numrerad 9/30, färglitografi, ca 40x60 cm

Rum 16

Petter Thoen färglitografi
Budhistorik (8 bud)
3386871
1 400
3385873
1 300
3385873
3384927
3383709
750

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.