Rune Jansson pasteller

475352

RUNE JANSSON (1918-2014): (3) Kustbilder, signerade och daterade Rune Jansson -47/-48/-47, pasteller ca 19x23/ 20x24/ 27/33 cm

Varav en oramad

Rune Jansson pasteller

Budhistorik (4 bud)

3387442
450
3387141
3386644
3377988

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.