Erik Hallström blandteknik

475349

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): Utanför staden, signerad Erik Hallström, blandteknik, ca 34x43,5 cm

Revor, skador

Fack 7

Erik Hallström blandteknik

Budhistorik (11 bud)
3387438
850
3387434
3387437
750
3387434
700
3387433
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.