Joakim Allgulander litografi

475347

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad samt provtryck, färglitografi, ca 34x75 cm

Fack 36

Joakim Allgulander litografi

Budhistorik (11 bud)
3386672
3387089
750
3386672
700
3387088
650
3386672
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.