Petter Thoen litografi

475345

PETTER THOEN (född 1943): "Kyssen", signerad Thoen, numrerad 9/30, färglitografi, ca 39,5x63 cm

Rum 16

Petter Thoen litografi
Budhistorik (5 bud)
3386906
3382840
600
3382116
450
3382115
3379311

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.