Lisa Rinnevuo färglitografi

475344

LISA RINNEVUO (född 1972), "Monikas vals", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 52/260, färglitografi, ca 44x38 cm

Fack 32

Lisa Rinnevuo färglitografi
Budhistorik (5 bud)
3387385
3386632
3384806
500
3381967
450
3378037

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.