Lisa Rinnevuo färglitografi

475344

LISA RINNEVUO (född 1972), "Monikas vals", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 52/260, färglitografi, ca 44x38 cm

Fack 32

Lisa Rinnevuo färglitografi

Budhistorik (5 bud)
3387385
3386632
3384806
500
3381967
450
3378037

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.