Petter Thoen gigital print

475342

PETTER THOEN (född 1943), " I asked for two carat but I got one ...", signerad Thoen, numrerad 32/250, digital print, ca 31,5x46 cm

Rum 16

Petter Thoen gigital print
Budhistorik (9 bud)
3387337
700
3387299
650
3386226
600
3384705
550
3381966
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.