Henrik von Garber Bubblegum

475340

HENRIK VON GERBER (född 1970), Bubblegum machine, signerad och numrerad Gerber 24/90, digital print, ca 37x30 cm

Rum 16

Henrik von Garber Bubblegum
Budhistorik (20 bud)
3387203
1 600
3387205
3387203
1 400
3386676
1 300
3386965

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.