Joakim Allgulander färglirografi

475339

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): White spot, signerad Joakim Allgulander, numrerad 71/210, litografi, bladstorlek ca 35,5 x 30 cm

Fack 38

Budhistorik (27 bud)
3387275
3386673
3387273
3386673
1 900
3387000
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.