Sydeuropeiskt landskap

475338

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Sydländskt landskap, osignerad, olja på pannå, ca 24x31 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 17

Sydeuropeiskt landskap

Budhistorik (2 bud)

3387001
3380526
700

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.