Oidentifierad konstnär akvarell

475336

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, figurscen, akvarell på papper, signerad B. Waeger 17/10, 1917, ca 24x19 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 28

Budhistorik (14 bud)
3387843
1 700
3386164
1 600
3387835
1 600
3386164
3387816
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.