Tekanna och gräddkanna silver

475335

TEKANNA, GRÄDDKANNA, silver, otydliga stämplar, 1900-talets första del, kannan med trähandtag, kannans höjd ca 12 cm, totalvikt ca 497 g

Silver

Tekanna och gräddkanna  silver

Budhistorik (2 bud)

3382959
1 600
3381582

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.