Karl Aspelin oljemålning Sommar

475331

KARL ASPELIN (1857-1932): Havsmotiv, olja på duk, ca 38x80 cm

Färgkrackeleringar

Konst, Äldre måleri, Specialauktion

Fack 28

Budhistorik (37 bud)
3387179
7 200
3387182
7 000
3387179
6 800
3387177
6 600
3387174
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.